MERHABALAR;

Biz 1998 yılında kurulan ve her geçen gün kendini yenileyen; bir seferlik değil bir ömür boyu hedeflediği, misyon çerçevesinde güven ve başarı odaklı, kendi sektöründe gelişmelere yön veren, uzun vadeli yatırım planlarıyla; takım arkadaşlarımızla beraber istekli, heyecanlı ve uğruna çalışabilecek tecrübeli şirket olgusuyla, şimdi olduğu gibi gelecekte de büyüyerek devam eden aile vizyonu ile yolumuza devam etmekteyiz. Bilindiği üzere vizyon kelimesi bir gecede içi doldurulabilecek bir kavram değildir. Platin ailesi kavramının; kurumumuzun kültürü, iklimi, imajı ve sosyal sorumlulukları noktasında 1998 yılından bu güne kadar geçen sürede olgunlaşıp, geliştiğini görmekteyiz.

Herkes bir şekilde araba satabilir! Ama eğer bu işi yapıyorsanız; ben nasıl yapıyorum? Diğerlerinden farkım nedir? Sorularına kendi içinizde bir cevap verebilmeniz gerekmektedir. Platin Ailesi olarak; potansiyel olası sorunlar karşısında senelerin verdiği tecrübe ile ekibimizle beraber hızlı ve doğru şekilde sorunu analiz edip hareket geçeriz. Biz kendimize döndüğümüzde yüzleşemediğimiz veya çözemediğimiz bir sorun hiçbir zaman olmamıştır. Verdiğimiz hizmet sonrasında, müşterilerimizin memnuniyeti bizim farkımızı ortaya koymaktadır. Müşterilerimize doğru bilgiyi, doğru şekilde ve doğru zamanda verilmesi ilkesiyle hareket edip yeni trendleri yakalama, değişim ve beklentiler noktasında yolumuza devam ediyoruz.

Kurumsal sosyal sorumluluklarımız içerisinde; insanların ihtiyaç duydukları, yetişemedikleri, yaşamlarındaki eksikliklerin tamamlanması gereken alanlarda küçük dokunuşlar yaparak aile kavramını ölümsüzleştirme gayreti içerisindeyiz. Sponsorluk çalışmalarımız kapsamında; başta eğitim ve kültürel yapımızı yansıtacak ve yaşatacak gençler ile geleceğimize yatırım yapmaya devam ediyoruz. Toplumun bütün katmanları bizim yolumuz üzerindedir.

Koşuyolu merkez bina ile faaliyetlerimize hızla devam etmekteyiz. Sektörümüzde Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisi olmak bize doğru yolda ilerlediğimizin en büyük kanıtıdır. Ulaşılması güç olanlardan değil, hedefteki düşünceleriniz arasında olmayı tercih ettik.

PLATİN AİLESİ