NEDEN PLATİN?

HANGİ MARKA ARAÇLARIN SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRİYORSUNUZ?

ARAÇ SATIŞ İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞİYOR?

Satın almak istediğiniz aracı almaya karar verdiğinizde bağımsız bir ekspertiz firmasında size sunulan ekspertiz paketlerinden birini seçerek ekspertiz işlemini yaptırdıktan sonra noter üzerinden araç satışı yapılmaktadır.

NOTER SATIŞ İŞLEMİ NASIL YAPILMAKTADIR?

Özellikle pandemi döneminde noter işlemleri için siz değerli müşterilerimizi her gün düzenli olarak dezenfekte edilen Showroom da siz müşterilerimizi misafir ederken noter işlemlerinizi bizzat hallediyoruz.

ARACIMI SİZE SATABİLİR MİYİM?

Satmak istediğiniz aracınızı uzman personelimiz inceleyerek ön fiyatlama yapmaktadır. Ön fiyatlama işleminin ardından anlaşma sağlanır ise aracınız bağımsız bir ekspertiz firmasında mekanik ve motor kontrollerinden geçecektir. Yapılan kontrollerde herhangi bir sorun olmaması durumunda aracınıza teklif verilen fiyat üzerinden satış işlemi 30 dakikada tamamlanarak hesabınıza para aktarımı yapılmaktadır. Ekspertiz işlemlerinde sorun çıkması durumunda teklif edilen fiyat farklılık gösterebilmektedir.

ARAÇ ALIMLARINDA TAKAS YAPABİLİR MİYİM?

Satın almak istediğiniz araçlarımız ile araç veya tekne takası yapabilirsiniz

ARACIMI SİZİN ARACILIĞINIZ İLE SATABİLİR MİYİM?

Evet, aracınızın satılması konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Bu işlem için randevu alarak aracınızı getirmeniz gerekecektir. Uzman personellerimiz tarafından Showroom da resimleri çekilerek aracınızın boya ve değişen durumları kontrol edildikten sonra ilana girilecektir.

KONSİNYE OLARAK SİZİN TARAFINIZDAN SATILAN ARAÇ İÇİN SİZE BİR ÜCRET ÖDEMEM GEREKECEK Mİ?

Sizin adınıza satılan araçlardan herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

SATIN ALACAĞIM ARAÇ İÇİN ÖZEL PLAKA TALEP EDEBİLİR MİYİM?

Satın alacağınız aracın noter satış işlemi yapılmadan önce plaka talebinizi iletmeniz durumunda anlaşmalı olarak çalıştığımız trafik müşavirliğinden istediğiniz plaka temini konusunda size yardımcı olabiliyoruz.

ÖZEL PLAKA İÇİN EKSTRA ÜCRET ÖDEMEM GEREKİYOR MU?

Talep edilen plaka durumuna göre emniyet müdürlüğü tarafından bağış talep edilmektedir. Ayrıca bu işlemler trafik müşavirliği tarafından yapıldığı için trafik müşavirliği işlemler için ücret talep etmektedir.

SENET VEYA ÇEK İLE ARAÇ ALABİLİR MİYİM?

Tarafımızdan vade yapılamamaktaır. Araç alım işlemini nakit veya banka kredisi kullanarak alabilirsiniz. Senet veya çek ile satışımız yoktur.

SATIN ALACAĞIM ARAÇ İÇİN KREDİ KULLANABİLİR MİYİM? NE KADAR VE KAÇ AY VADE KREDİ KULLANABİLİRİM?

Evet, satın almak istediğiniz araç için kredi kullanabilirsiniz. Satın almak istediğiniz aracın kasko bedelinin ilk 120 TL tutarı için %70 ‘ine kalan tutarın ise %50’sine kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi vadesi satın almak istediğiniz aracın tutarına ve yaşına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; Satın almak istediğiniz aracın Türkiye Sigortalar Birliği tarafından belirlenen kasko bedeli 200.000TL. İlk 120 TL‘nin %70’i 84 TL yapmaktadır. Kalan 80 TL’nin %50’si 40 TL yapmaktadır. 200 TL kasko bedeli olan araca toplamda 84 TL + 40 TL = 124 TL kredi kullanabilirsiniz.

KREDİ BAŞVURUSUNU NASIL YAPABİLİRİM?

250 TL’ye kadar olan bireysel taşıt kredisi ihtiyaçlarınızı bankaya gitmeden ve herhangi bir gelir belgesi beyan etmeden sizin adınıza kredi başvurusu yapılabilir ve krediniz onaylanması durumunda bankaya gitmeden işlemleriniz yapılabilir. 250 TL üstü kredi ihtiyaçlarınızda dilerseniz anlaşmalı olduğumuz bankalar üzerinden veya sizin tercih ettiğiniz bankalar üzerinden satın alacağınız aracın ruhsatı ile başvuru yapılabilir.