PLATİN AİLESİNDEN MEKTUP

Platin’in A’sı sonsuz kadranı; aile, sevgi ,emek ve başarıdan besleniyor. Kadranımızın arkasında her geçen gün büyüyen kocaman bir aile var. Platin olarak gencinden yaşlısına, herkese kapılarımızı sonuna kadar açtık. Geldiniz ... Her geldiğinizde bizi yüreklendirdiniz. Gelen misafirlerimizi ağırlayıp onlarla birlikte araçları yeniden deneyimleme keyfini yaşadık. Onlarla sohbet ederek, onlarla yakın olma fırsatını yakalayarak onların engin bilgilerinden faydalanma fırsatına eriştik. Bu sayede size yakın olmanın hiç de zor olmadığını gördük.

Biz yoğun tempomuzun için de sevgiyle buluştuk çocuklarımız ve gençlerimizle. Gelemeyen şehir dışı ve şehir içinde ki tüm sevenlerimize de biz gittik . Kimi zaman sanal ortamda dertleştik, kimi zaman sevginin gününde çiçekler dağıttık, kimi zaman uçan balonlarla miniklerimizle oynadık sokaklar da, kimi zaman yollarda hayallerindeki araçlarla gezdirdik. Hep birlikte kutladık yaşadığımız güzel ülkemizin bayramlarını, özel günlerini... Yangınlar da canımız yandı hatıra ormanıyla bi nebze dokunmaya çalıştık ülkemin yeşiline , kış geldiğinde can dostlarımız İçin Trabzon’dan Diyarbakır'a, Antalya’dan Samsun’a, Konya’ya her bir noktaya yetişmeye çalıştık kulübelerle. O da yetmedi sokak sokak gezdik kendi ellerimizle bıraktık kulübelerimizi, mamalarımızı. Daha çok okuyalım diye tüm misafirlerimize kitaplar, bilgilendirici broşürler verdik. Ve baktık ki biz sevenlerimizle kocaman bir aile olmuşuz ve kopamıyoruz.

Biz de oturduk düşündük ne yapabiliriz diye ve her daim yanımızda olan ve gittikçe büyüyen Platin ailesinin fertleriyle birlikte yeni bir yolculuğuna çıkmaya karar verdik. Ve PLATİN VAKFINI hayata geçirdik. Bu vakıfla birlikte ne yapmak istiyoruz? Türkiye’nin gelişmesi için en önemli faktörün eğitim olduğu bilincinden hareketle, eğitim alma hakkının herkesçe eşit bir şekilde sağlanması amacıyla başarılı olsun ya da olmasın öğrencilerimize burs vermeyi hedefliyoruz. Daha önce hayata geçirdiğimiz kedi evi, Lösemili çocuklarımızla bir gün gibi projelerimizin vakıf bünyesinde daha fazla kişiye ulaşmasını istiyoruz.

Platin ailesine gönül vermiş tüm sevenlerimize inanıyoruz. Hiç bitmesini istemediğimiz platin ailesi kültürünün gelecekte de bir çok başarıya imza attıracağından eminiz. Çok çalışıyoruz ve biz çok çalışmayı seviyoruz.

PLATİN AİLESİ VAKFI EĞİTİM VE SOSYAL DAYANIŞMA VAKFI

TR86 0021 0000 0007 6273 2000 01

(İBAN BİLGİMİZ YALNIZCA SİTEMİZ ÜZERİNDEN PAYLAŞILMAKTADIR.)